Це вам буде цікаво!

Наша компанія провела дослідження, і встановила цікаву закономірність. Кожен другий замовник нашої компанії, цікавиться роботою і можливістю твердопаливного котла.

Це досить нова тенденція, наприклад торік - тільки кожен десятий клієнт звертав увагу на це устаткування. І нехай ми зробили статистику тільки для своєї компанії, ми впевнені, що якщо замовити повномасштабне соціологічне дослідження по всій країні, результат залишиться незмінним.

На сьогоднішній день більш економного та доступного опалювального обладнання, ніж твердопаливний котел дуже важко знайти. Безсумнівно, існує і більш інноваційне та ефективне сучасне обладнання - це теплові насоси або сонячні колектори, але такий спосіб опалення вашого приміщення не завжди можливий і досить дорогий. А установка твердопаливного котла - це правильна інвестиція в завтрашній день. І навіть не дивлячись на те, що на першому етапі монтажних робіт, вам треба буде зробити суттєві фінансові витрати - це вірне і прибуткове фінансування власного будинку.
Сучасний твердопаливний котел - ефективне і надійне опалювальне обладнання, яке не забирає багато вашого часу на обслуговування, має високий коефіцієнт віддачі тепла і найбільш економний варіант опалення. Хоча, як і будь-яке обладнання має свої недоліки, яке успішно перекриваються перевагами.
Не бійтеся змін і нововведень, модернізуйте свої автономні опалювальні системи. А наша компанія стане незамінним вашим помічником при установці і монтажі сучасного обладнання.