Проект інженерних комунікацій. Наскільки він важливий?

Багато власників індивідуальних будинком або квартир скептично ставляться до необхідності проектування життєво важливих для дому комунікацій.

Існує думка, що головне звести міцні і надійні стіни, а комунікації провести це вже другорядна справа. Так, ні хто не заперечує, що всі комунікації можна зробити без проектування і розрахунків. От тільки ніхто вам не дасть гарантії, що будинок ваш буде надійно прогріватися, ви не будете надто багато витрачати газу на опалення, у вас не буде будинок наповнюватися неприємними запахами від каналізаційних стоків. І що проблеми не збільшуватимуться, як снігова куля, з кожним роком експлуатації.

Щоб збитки від переробок не є з'їдали * ваш сімейний бюджет і всі системи працювали безперебійно і ефективно, не варто економити на проектуванні ваших систем комунікацій. Досвідчені інженери проектувальники зроблять в мінімальні строки правильний проект ваших систем, проведуть необхідні дослідження і розрахунки. Правильним чином поєднають систему опалення та проект вентиляції, розрахують необхідні ухили і нахили водовідвідної системи. Якщо це буде проект опалювальної системи, підкажуть, де потрібно підсилити теплоізоляцію будинку, щоб ви змогли досягти максимальної вигоди з мінімальними витратами.

І нехай проектування - це витратний процес, він досить швидко дає відчутні результати і засоби окупаються вже після першого року експлуатації. Ви отримуєте правильну роботу всіх комунікацій у відповідності з технічними розрахунками, які працюватимуть без зайвих вкладень і витрат не одне десятиліття.

Думайте правильно - замовляйте обов'язково проекти всіх систем забезпечення вашого будинку.