Газові колонки

Гаряче водопостачання в Україні від централізованої мережі з кожним роком стає все менш ефективним і все більш дорогим задоволенням. При сформованій ситуації один з виходів, це установка індивідуального джерела постачання гарячою водою - проточні водонагрівачі (газові колонки).

 

При наявності газової колонки гаряча вода в квартирі буде постійно, незалежно від проведення ремонтних робіт на лінії теплоцентралі.

Газова колонка (проточний водонагрівач) складається з пальника, теплообмінника і автоматики, які зібрані в одному корпусі.

Види розпалювання

Газові колонки Vaillant енергонезалежні та їх розрізняють за типом запуску: ПЬЕЗОРОЗПАЛ, розпал від батарейок, розпал від внутрішнього генератора.

Колонки на газу з пьезорозжигом необхідно включити один раз і потім запалиться гніт, який вироблятиме розпал пальника при включенні води.

У газових колонках з розпалом від батарейки, немає гнота і розжиг проводиться за допомогою іскри, яка виробляється від заряду батарейок, тим самим йде економія газу.

Газові колонки з внутрішньої турбіною не потребують батарейках, так як розпалювання пальника відбувається за рахунок водяного потоку, який запускає турбіну і також дозволяє економити газ.

Газові колонки Vaillant бувають атмосферні (природний відведення продуктів згоряння) і турбовані (примусовий відвід продуктів згоряння). Якщо в нежитловому приміщенні немає димоходу, то необхідно встановлювати турбовану газову колонку або вентилятор Vaillant на атмосферну газову колонку.

У газових колонках передбачені різні види захисту, які забезпечать безпечну роботу колонки. Захист від зворотної тяги, яка відключить подачу газу при виникненні зворотної тяги або її відсутності. Також спрацює захист і відключить подачу газу, у випадку якщо буде перегрів або затухання пальника.

Монтаж і технічне обслуговування газових колонок повинні виробляти кваліфіковані фахівці компанії Vaillant.

Докладну технічну інформацію Ви можете прочитати в розділі газові колонки.