Терморезисторне зварювання

Наша компанія завжди застосовує у своїй роботі грамотні досягнення науки і сучасних технологій. Ми кожен етап робіт виконуємо якісно і обов'язково з гарантійними зобов'язаннями. Адже існує безліч робіт і процесів, які зобов'язані, виконаються неймовірно надійно і міцно, так мають прогнозований термін служби більше 100років.

Багато підприємств, що займаються водопостачанням, каналізацією, опаленням, і водопостачанням, стикаються з необхідністю прокладати підземні трубопровідні мережі, які повинні безперебійно виконувати свої функції, і залишатися надійними і міцними величезний період часу.

Головним і найнадійнішим спосіб з'єднання поліетиленових труб є терморезисторне зварювання. І навіть не дивлячись на його вартість, а цей метод досить дорогий, в більшості випадках він є безальтернативним. Тільки таким методом доступно з'єднати труби різною товщиною стінки, зроблені з різних полімерів. Виправдовує свою вартість на особливо складних і відповідальних ділянках прокладки і ремонту трубопроводу.

Терморезисторне зварювання працює за рахунок застосування спеціальних фітингів (сполучних деталей), що мають нагрівальні елементи. Виробники випускають весь перелік деталей, щоб зробити необхідні зварювальні роботи. Після застосування такої зварювання з'єднання постає гомогенним, ви отримуєте єдину нерозбірну систему. Зварений трубопровід не має окремих механічних з'єднань, що ущільнюють компоненти не потрібні, а це в рази підвищує міцність і довговічність трубопроводу.

Наша компанія пропонує послуги по терморезисторним зварюванні поліетиленових труб для різних трубопроводів: газ, вода, каналізація, системи опалення з використанням низькопотенційного тепла. Застосування такої зварювання виправдано при прокладанні та реконструкції будь-якої складності трубопроводу, для врізки відводів в раніше побудовані трубопроводи, при роботі в обмежених умовах і в зонах підвищеної сейсмічності.

Наш апарат має можливість протоколювання даних зварювального процесу і зворотне відстеження. Повна інформація фіксується на флешці.