скролл
Котельні установки
Котельні установки
Фахівці компанії «ВК Тепло» допоможуть підібрати відповідне за потужністю, способом розміщення обладнання, яке ефективно справлятиметься з поставленими завданнями.

Компанія ВК Tепло надає  повний комплекс заходів щодо проектування, підбору, монтажу та технічного обслуговування котельних установок.

Котельна установка є комплексом обладнання, призначеного для нагрівання теплоносія для ефективної роботи системи опалення, забезпечення гарячого водопостачання. Важливість приладів складно переоцінити, особливо при неможливості чи недоцільності проведення централізованого опалення. Нерідко котельні установки встановлюються у приватних, багатоквартирних будинках. Також останні роками стає популярним варіант створення автономної системи для цілих мікрорайонів. Таке рішення робить житлові комплекси повністю автономними у плані забезпечення теплом та гарячою водою. Фахівці компанії «ВК Тепло» допоможуть підібрати відповідне за потужністю, способом розміщення обладнання, яке ефективно справлятиметься з поставленими завданнями.

Котельні установки

Різновиди котелень

Вибір котельної установки безпосередньо залежить від необхідної потужності та призначення. Як основне обладнання використовується котел, який забезпечує необхідну температуру пари або води. Рідше використовуються інші види рідкого теплоносія.

Залежно від спалюваної сировини котельні установки можуть бути:

  • твердопаливними;
  • газовими;
  • рідкопаливними;
  • комбінованими.

Для перших необхідне вугілля, спеціальні брикети, горючі сланці, дрова та інші види твердого палива.

Газові установки вважаються найпоширенішими. Вони ефективні, економічні та екологічні, широко застосовуються у комунальних мережах, системах індивідуального опалення. Рідкопаливні установки використовуються досить рідко.

Що стосується комбінованих моделей, то вони по праву вважаються найзручнішими та найефективнішими. Наприклад, можна використовувати рідке або тверде паливо при перебоях подачі газу. Наші специіалісти підберуть для вас найкращий варіант як з економічної, так і з практичної точки зору.

Котельні установки від «ВК Тепло»

Вибір і монтаж котельних установок – завдання, при вирішенні яких без допомоги фахівців не обійтися. Грамотно підібране обладнання, потужність якого відповідає споживанню, правильне встановлення з урахуванням особливостей підприємства чи розташування житлових будинків у мікрорайоні – гарантія ефективності системи та безпеки людей. Фахівці компанії «ВК Тепло» виконують повний комплекс заходів щодо проектування, підбору, монтажу та технічного обслуговування котельних установок. Ми враховуємо особливості об’єкта та його призначення, необхідну потужність та конфігурацію приміщень, бюджет клієнта, підбираємо максимально ефективну та безпечну систему. Щоб отримати консультацію або додаткову інформацію, зв’яжіться з нами.

Котельні установки

Замовте послугу в ВК Тепло

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання
ВК Тепло

Наші проекти

Етапи виконання робіт

01
Отримання технічного завдання від замовника
Отримання технічного завдання
від замовника
Отримуємо вхідну інформацію об’єкта проводимо попередні розрахунки пропонуємо концепції інженерних систем
02
Попередній розрахунок
Попередній розрахунок
Підготовка попередніх комерційних пропозицій на весь комплекс послуг та робіт відповідно поставлених завдань
03
Погодження концепції проекту
Погодження концепції
проекту
Підписуємо договір на розробку проектної документації
04
Підписання договору та графіку робіт
Підписання договору
та графіку робіт
Погодження із замовником кінцевих кошторисів згідно проектної документації та підписання основного договору
05
Монтаж систем
Монтаж систем
Закупка обладнання та матеріалів підготовчі роботи погодження етапів робіт з підрядними організаціями початок монтажу
06
Пускові-налагогоджувальні роботи
Пускові-налагогоджувальні
роботи
Пуску налагодження систем введення об’єкта в експлуатацію підписання договорів на сервісне та гарантійне обслуговування

Відгуки задоволенних клієнтів

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь
Припливно-витяжна система в спортзалі
Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю. Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі.
Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
Система вентиляції
Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором
Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
Система вентиляції та кондиціонування
Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Питання-Відповіді

Чи виконуєте ви реконструкції вже працюючих котельних установок?
Які установки найкраще підійдуть для виробництва?
Чи можна звернутися до вас для підбору котельної установки для заміського будинку?

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом