скролл
Водопідготовка
Водопідготовка
Ми пропонуємо клієнтам сучасні рішення для отримання води, що відповідають нормам для використання у побуті, на виробництві.

Системи водопідготовки від ВК Teплo

Очищена вода, що відповідає показникам якості – запорука здоров’я, а також ефективної та тривалої роботи обладнання. Незалежно від походження вона потребує додаткової підготовки. Наші фахівці підберуть оптимальне рішення для дому та виробництва. Ми пропонуємо комплексні рішення для очищення води для використання в побуті, системах водопостачання та опалення.

Водопідготовка (або водоочищення) – цілий комплекс заходів, спрямований на поліпшення якості води, отриманої з природних джерел (свердловин, водосховищ, річок, озер тощо). Під час підготовки проводиться її очищення від солей, важких металів, небезпечних домішок, дрібних частинок піску, сторонніх запахів. Також передбачається звільнення води від не типового кольору – вона має бути повністю прозорою.

Ми пропонуємо клієнтам сучасні рішення для отримання води, що відповідають нормам для використання у побуті, на виробництві. Підбираємо та встановлюємо обладнання, яке легко справлятиметься з поставленими завданнями.

Водопідготовка

Побутова водопідготовка

Вода, яка надходить до наших квартир та будинків централізовано, відповідає мінімальним нормам безпеки. Вона не має кольору та запаху, але для пиття, приготування їжі не придатна. Іноді вона може мати неприємний присмак. Щоб водопровідна вода відповідала основним нормам безпеки, необхідне її додаткове очищення. Для таких потреб є широкий вибір фільтрів від простих картриджів до систем зворотного осмосу.

Очищення потребує вода, яка надходить у будинок зі свердловин. Як правило, вона часто містить важкі метали, солі та інші домішки. Крім знезараження, вода із свердловин потребує ще й механічного очищення.

Немаловажну роль відіграє водопідготовка для автономних приватних котелень. Щоб уникнути передчасного виходу з ладу опалювальної системи, теплоносій повинен пройти етап очищення та демінералізації.

Водопідготовка для промислових цілей

Водоочищення необхідне у побуті. Без неї неможлива ефективна робота системи водопостачання та опалення, комунальних мереж. Ігнорування етапу водопідготовки може призвести до утворення накипу та його відкладення на стінках труб, обладнання, що, у свою чергу, виводить прилади з ладу. Заміна та ремонт техніки нерідко виливається у кругленьку суму. З цієї причини набагато простіше та дешевше подбати про облаштування системи водопідготовки.

На підприємствах харчової промисловості висуваються суворіші вимоги до якості води. Зважаючи на те, що вона використовується як інгредієнт при виготовленні продукції, вона повинна бути очищена від шкідливих домішок, солей, важких металів.

Водопідготовка

Особливості процесу водопідготовки

Залежно від початкової якості та походження, вимог підбирається технологічне рішення для її очищення. Обладнання також залежить від обсягів підготовки. Етапи водоочищення в загальному вигляді виконуються в наступній послідовності:

  • зменшення каламутності води та знебарвлення;
  • демінералізація;
  • дезінфекція;
  • нормалізація кислотності;
  • аерація (зниження концентрації заліза, розчиненого у питній воді).

За потреби додатково виконується зниження жорсткості, адсорбція. Ці етапи дозволяють знизити концентрацію шкідливих речовин та надати рідині прозорості.

Найбільшою популярністю у побуті та промисловості користуються установки зворотного осмосу. Це обладнання застосовується для очищення води розчинених, нерозчинених речовин, знесолення.

Замовте послугу в ВК Тепло

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання
ВК Тепло

Етапи виконання робіт

01
Отримання технічного завдання від замовника
Отримання технічного завдання
від замовника
Отримуємо вхідну інформацію об’єкта проводимо попередні розрахунки пропонуємо концепції інженерних систем
02
Попередній розрахунок
Попередній розрахунок
Підготовка попередніх комерційних пропозицій на весь комплекс послуг та робіт відповідно поставлених завдань
03
Погодження концепції проекту
Погодження концепції
проекту
Підписуємо договір на розробку проектної документації
04
Підписання договору та графіку робіт
Підписання договору
та графіку робіт
Погодження із замовником кінцевих кошторисів згідно проектної документації та підписання основного договору
05
Монтаж систем
Монтаж систем
Закупка обладнання та матеріалів підготовчі роботи погодження етапів робіт з підрядними організаціями початок монтажу
06
Пускові-налагогоджувальні роботи
Пускові-налагогоджувальні
роботи
Пуску налагодження систем введення об’єкта в експлуатацію підписання договорів на сервісне та гарантійне обслуговування

Відгуки задоволенних клієнтів

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь
Припливно-витяжна система в спортзалі
Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю. Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі.
Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
Система вентиляції
Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором
Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
Система вентиляції та кондиціонування
Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Питання-Відповіді

Яку систему водопідготовки ви найчастіше радите для дома чи квартири?
Чи обов’язково потрібно очищати воду зі свердловини?

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом