скролл
Опалення
Опалення
Наші майстри грамотно спроектують, підберуть обладнання та встановлять, проведуть пусконалагоджувальні роботи та ретельну перевірку.

«ВК Тепло» – ефективні системи опалення

Потрібна продумана та ефективна система опалення, яка допоможе створити комфортні умови у приміщеннях? Наші спеціалісти подбають про це! Співробітники компанії «ВК Тепло» мають величезний досвід проектування та встановлення сучасних рішень, підбирають відповідне обладнання для систем опалення. Зателефонуйте нам, щоб замовити виїзд майстрів на ваш об’єкт або отримати додаткову інформацію.

Система опалення вважається найскладнішою у плані проектування та організації у структурі будинку. Для її ефективної роботи треба на етапі створення та монтажу врахувати безліч нюансів. Це необхідно для підтримки стабільної температури, рівномірного розподілу тепла по всіх кімнатах будинку чи іншого об’єкта. Сьогодні існує кілька варіантів організації системи опалення, що дозволяє підібрати ефективне рішення для будівлі будь-якого призначення. Наші майстри грамотно спроектують, підберуть обладнання та встановлять, проведуть пусконалагоджувальні роботи та ретельну перевірку.

Для підбору системи опалення необхідно звертатися за консультацією до професіоналів. Для того щоб грамотно спроєктувати та провести монтаж опалення під ключ, необхідно:

  • врахувати всі технічні характеристики і можливості будівлі;
  • провести теплотехнічний розрахунок;
  • визначитися з бюджетом.

 

Опалення

Радіаторне опалення

Активно використовується у приватних та багатоквартирних будинках, незважаючи на складність організації та не завжди рівномірний розподіл тепла у приміщеннях. Радіаторне опалення сьогодні застосовується практично у всіх квартирах не лише житлового фонду радянського періоду, а й у новобудовах. Система зазнала низки змін – замість металевих труб сьогодні використовуються пластикові, а замість важких чавунних батарей – алюмінієві, сталеві та біметалічні радіатори.

“Тепла підлога”

Найчастіше «тепла підлога» є додатковим, а не основним джерелом тепла. Встановлюється практично по всьому будинку (у ванних та дитячих кімнатах, вітальнях, на лоджіях тощо), а також школах, дитячих садках, підприємствах і т.д. Система «тепла підлога» має низку переваг, а саме:

  • рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню;
  • відсутність «холодних» зон, що запобігає ймовірності появи грибка та плісняви ​​в кутах, на стінах;
  • раціональний розподіл температури;
  • висока енергоефективність.

Система «тепла підлога» повністю прихована. Її елементи не доведеться маскувати за іншими предметами інтер’єру або купувати декоративні накладки.

Повітряне опалення

Вважається найефективнішою системою опалення. Гаряче повітря розподіляється по приміщеннях по спеціальних каналах. Повітряне опалення дуже поширене у США завдяки високому коефіцієнту корисної дії. Його ККД становить близько 90% (у той час, як показник ККД радіаторних систем сягає лише 75%). Повітряні системи опалення розташовуються над стелею і в стінах, що робить їх установку в житлових будинках, що вже експлуатуються, практично неможливою. Такі рішення плануються на етапі проектування. Також можливе встановлення в ході проведення повної реконструкції будівель.

Конвекційне опалення

Практично повсюдно використовується у громадських місцях, школах, дитячих садках та інших закладах. У житлових будинках та квартирах застосовується дуже рідко. Обладнання конвекційних систем опалення є досить габаритним, що обмежує його використання у житловому фонді.

 

Замовте послугу в ВК Тепло

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання
Надіслати заявку

Етапи виконання робіт

01
Отримання технічного завдання від замовника
Отримання технічного завдання
від замовника
Отримуємо вхідну інформацію об’єкта проводимо попередні розрахунки пропонуємо концепції інженерних систем
02
Попередній розрахунок
Попередній розрахунок
Підготовка попередніх комерційних пропозицій на весь комплекс послуг та робіт відповідно поставлених завдань
03
Погодження концепції проекту
Погодження концепції
проекту
Підписуємо договір на розробку проектної документації
04
Підписання договору та графіку робіт
Підписання договору
та графіку робіт
Погодження із замовником кінцевих кошторисів згідно проектної документації та підписання основного договору
05
Монтаж систем
Монтаж систем
Закупка обладнання та матеріалів підготовчі роботи погодження етапів робіт з підрядними організаціями початок монтажу
06
Пускові-налагогоджувальні роботи
Пускові-налагогоджувальні
роботи
Пуску налагодження систем введення об’єкта в експлуатацію підписання договорів на сервісне та гарантійне обслуговування

Відгуки задоволенних клієнтів

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь
Припливно-витяжна система в спортзалі
Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю. Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі.
Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
Система вентиляції
Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором
Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
Система вентиляції та кондиціонування
Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Питання-Відповіді

Як розрахувати кількість секцій радіатора?
Чи можна встановити водяну «теплу підлогу», якщо вже є звичайна система опалення?
Які радіатори використовуєте для встановлення систем опалення в приватних будинках?

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом