скролл
Зовнішні мережі
Зовнішні мережі
Компанія «ВК Тепло» розробляє комплексні рішення щодо облаштування систем опалення, гарячого та холодного водопостачання .

Компанія ВК Tепло надає послуги по створенню зовнішніх систем комунікацій.

Створення ефективної та надійної системи водопостачання, водовідведення чи опалення неможливе без проведення зовнішніх комунікацій.

Вони відповідають за подачу води та теплоносія, відведення стоків у септик або централізовану каналізацію. Від правильності вибору труб безпосередньо залежить довговічність та надійність усієї системи. Наші фахівці знають, які моменти варто врахувати при виборі виробів, як правильно розрахувати їхню кількість і як їх потрібно встановлювати.

Зовнішні мережі

Різновиди труб для зовнішніх мереж

Лише кілька десятків років тому для прокладання зовнішніх мереж використовувалися переважно сталеві труби. Вони мали цілу низку недоліків, через що траплялися прориви при різких перепадах тиску і температур. Технології не стоять на місці, тому сьогодні на ринку представлено безліч варіантів створення зовнішніх наземних і підземних мереж. Найпопулярнішими вважаються такі:

  • нержавіюча сталь. Незважаючи на досить високу ціну, труби можна назвати практично вічними. Вони не іржавіють, не бояться гідроударів та перепадів тиску, температур, не обростають зсередини навіть через роки експлуатації. Висока ціна компенсується роками безвідмовної роботи систем водопостачання та опалення. Для систем водовідведення труби з нержавіючої сталі використовуються рідше;
  • мідь. Труби з міді є універсальними, що дозволяє їх застосування практично повсюдно. Вони підходять для систем водо- та газопостачання, опалення, вентиляції, кондиціювання тощо. Мідні труби практично не мають обмежень щодо термінів експлуатації, еластичні, стійкі до корозії та не бояться перепадів температур. При заливанні в бетон необхідний додатковий захист у вигляді пластикових кожухів;
  • зшитий поліетилен. Сучасний матеріал із унікальними властивостями. Труби зі зшитого поліетилену герметичні, мають високу пропускну здатність і гладку внутрішню поверхню, що запобігає їх заростанню в процесі експлуатації. Виробники випускають продукцію, що підходить для монтажу зовнішніх мереж. При монтажі необхідно подбати про додаткову теплоізоляцію труб;
  • ПНД (поліетилен низького тиску). Труби з ПНД широко використовуються для прокладання трубопроводів, місцевих магістралей систем газопостачання та водопостачання. Для монтажу систем опалення та гарячого водопостачання непридатні через те, що вони «бояться» високих температур. Труби з ПНД можуть також використовуватися як захисний кожух при прокладанні виробів із зшитого поліетилену та інших матеріалів;
  • теплоізольовані труби. Нерідко їх називають ще й утепленими. Раніше комунікації захищали від перепадів температури за допомогою мінеральної вати. Сьогодні на вироби наноситься пінополіуретан, який після застигання стає частиною готової труби. Вони не бояться морозів, різких перепадів температур та механічної дії, підходять для облаштування магістралей та місцевих систем гарячого, холодного водопостачання, опалення.

 

Які труби найкраще підійдуть для прокладання зовнішніх мереж біля будинку чи на території виробничого підприємства, щоб забезпечити подачу води, тепла від магістральних систем чи власної котельні? Наші майстри розробляють схеми розташування як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Компанія «ВК Тепло» розробляє комплексні рішення щодо облаштування систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, вентиляції тощо. Ми підбираємо перевірене європейське обладнання, трубопроводи з урахуванням особливостей будівлі, призначення та ін. Зателефонуйте нам, щоб отримати додаткову інформацію.

Зовнішні мережі

Замовте послугу в ВК Тепло

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання
ВК Тепло

Наші проекти

Етапи виконання робіт

01
Отримання технічного завдання від замовника
Отримання технічного завдання
від замовника
Отримуємо вхідну інформацію об’єкта проводимо попередні розрахунки пропонуємо концепції інженерних систем
02
Попередній розрахунок
Попередній розрахунок
Підготовка попередніх комерційних пропозицій на весь комплекс послуг та робіт відповідно поставлених завдань
03
Погодження концепції проекту
Погодження концепції
проекту
Підписуємо договір на розробку проектної документації
04
Підписання договору та графіку робіт
Підписання договору
та графіку робіт
Погодження із замовником кінцевих кошторисів згідно проектної документації та підписання основного договору
05
Монтаж систем
Монтаж систем
Закупка обладнання та матеріалів підготовчі роботи погодження етапів робіт з підрядними організаціями початок монтажу
06
Пускові-налагогоджувальні роботи
Пускові-налагогоджувальні
роботи
Пуску налагодження систем введення об’єкта в експлуатацію підписання договорів на сервісне та гарантійне обслуговування

Відгуки задоволенних клієнтів

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь
Припливно-витяжна система в спортзалі
Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю. Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі.
Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
Система вентиляції
Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором
Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
Система вентиляції та кондиціонування
Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Питання-Відповіді

Чи варто купувати труби для зовнішніх мереж самостійно?
Чи можна залишити старі зовнішні комунікації, а в будинку встановити нові?

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом